Proknown Kimdir?

Proknown iletişim strateji şirketidir. Sentez bir yapıdan oluşur. Teknoloji tabanlı yeni kitle iletişim teknikleri kullanır. Çalışmalar global eksende değerlendirir ve hazırlar. Pazar odaklı uzman global çözüm ortakları ile projelendirme yapar. Şirketin ayrıca dijital ve real girişimleri vardır. Birçok markayı çoklu yapıda yapılandırır. Dünyanın çeşitli yerlerinde freelance ve kadrolu çalışanları mevcuttur.

Proknown Nedir?

Proknown resmi simgesi iki nokta üst üstedir. İki nokta, kendisinden sonra önemli bir şeyin geleceğini ifade eder. Tüm marka bu hikaye üzerine inşa edilmiştir. Proknown markanın ve yöneticilerinin nasıl hareket etmesi gerektiği ve markanın şimdiki durumundan çok gelecekte nereye gelmesi gerektiği ile ilgilenir. Stratejilerini bu vizyon oluşturur. Proknown  yeni dünya şirketidir.

"Eğer etrafımıza iyi bakarsak muhteşem bir yapının içerisinde olduğumuzu görürüz. Bu muhteşem yapının kaynaklarını keşfedersek geleceği de inşa edebiliriz. İnşa, çokca bilgi, oldukça öngörü ve sıkça tekrar gerektirir. Bu inkar edilemeyecek kadar gerçektir."

Sinan ŞAŞMAZ 
Founder / CEO

Takım

Murat

Developer

Okan

Mobil

Beyza

Grafik

Semih

Developer

Aslı

Aktivist

Mert

Web

Sude

Tasarım

Hande

Yazar

Çözüm Ortakları 

Thomas

Avrupa

Ji Min

Asya

Brian

Amerika